خدمات شرکت امین ارقام

تمامی فعالان اقتصادی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای یک شخصیت ثبت‌شده و رسمی هستند، موظف به رعایت قوانین و مقررات مربوط به فعالیت خویش می‌باشند. تعدادی از نام‌آشناترین های این قوانین عبارتند از: قانون مالیات‌های مستقیم، قانون کار و تامین اجتماعی، قانون مالیات بر ارزش افزوده و قانون تجارت.

به سبب گستردگی‌ها و پیچیدگی‌هایی که در خلال مواد و تبصره‌های فراوان این قوانین وجود دارد، عمل کردن به آن‌ها به‌راحتی قابل انجام نبوده و عدم رعایت آن‌ها نیز تاثیرات مخرب و بلندمدتی برای شما عزیزان در پی خواهد داشت.

بدین ترتیب همواره نیاز به وجود یک شخص متخصص و باتجربه که به جنبه‌های مختلف این قوانین اشراف داشته‌باشد در سازمان‌ها احساس می‌شود، شخصی که در زمان‌های مقرر شده وظایف قانونی بنگاه اقتصادی شما را انجام دهد و در نهایت آرامش و اطمینان‌خاطر را برای کارفرمایان گرامی به‌ارمغان آورد.

حال چه بهتر که برای انجام این وظیفه خطیر و پرمسئولیت، یک شخص حقوقی که علت وجود وی ارائه خدمات مالی و مالیاتی می‌باشد را انتخاب نمود. جا دارد که به برخی از مزایای این انتخاب اشاره کنیم:

۱- صرفه مالی: بهای دریافت خدمات مالیاتی در مقایسه با حق‌الزحمه پرداختی سالانه به یک نیروی توانمند که از عهده تمام امور مالیاتی شما برآید به مراتب کمتر می‌باشد، همچنین استفاده کمتر از منابع سازمان شما با انجام امور مالیاتی بدون نیاز به حضور فیزیکی. به عبارت دیگر برخورداری از خدمات حسابداری بدون هزینه‌های استخدام رسمی نیروی حسابدار.

۲- اطمینان بیشتر: استفاده از تجربیات و پشتیبانی یک دپارتمان تخصصی حسابداری به جای استفاده از تجربیات فردی و شخصی.

۳- عدم وابستگی: با این تصمیم‌گیری شما دیگر هیچ‌گونه وابستگی به شخصی که سکان‌دار امور مالی و مالیاتی شما می‌باشد نخواهید داشت.


خدمات عمده شرکت امین ارقام کاسپین در حوزه امور مالی و مالیاتی به شرح زیر می‌باشد:

همیاری مالیاتی

همیاری مالیاتی

 - ثبت نام و اخذ کداقتصادی - آماده‌ه‌سازی و تسلیم اظهارنامه عملکرد سالانه -  ارسال صورت معاملات فصلی موضوع ماده 169 ق م م -  تسلیم لیست مالیات حقوق کارکنان به صورت ماهانه -  تحریر دفاتر رسمی و آماده‌سازی اسناد و مدارک مورد نیاز جهت رسیدگی‌های قانونی -  آماده‌سازی مدارک و مستندات مورد نیاز جهت عملیات حسابرسی سالانه  -  اصلاح و مکانیزه کردن سیستم انبار و استخراج گزارشات مربوط به عملیات تولید و بازرگانی شرکت

ارزش افزوده

ارزش افزوده

 -  ثبت نام و اخذ گواهی ارزش افزوده -  تسلیم اظهارنامه‌های ارزش افزوده سالانه  -  آماده‌سازی اسناد و گزارشات مورد نیاز جهت رسیدگی ارزش افزوده

تامین اجتماعی

تامین اجتماعی

 - ثبت نام و اخذ کدکارگاهی و ردیف پیمان - تسلیم لیست بیمه به صورت ماهانه - ارائه مشاوره در خصوص نحوه انعقاد قرارداد با کارکنان  - اخذ مفاصاحساب تامین اجتماعی

دعاوی مالیاتی

دعاوی مالیاتی

گروه خبره امین ارقام کاسپین به پشتوانه تجربه و اشراف خود به مباحث و اختلافات قابل طرح در نظام مالیاتی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب خود در دعاوی مطروحه در خصوص مالیات عملکرد، ارزش افزوده و تامین اجتماعی یاری نماید. حضور در جلسات دفاع در کنار شما عزیزان، تنظیم و تحریر لوایح دفاعی و آماده‌سازی مدارک مورد نیاز از جمله خدمات قابل ارائه این شرکت در زمینه دعاوی مالیاتی می‌باشد.

اصلاح و استقرار سیستم مالی

اصلاح و استقرار سیستم مالی

 -  اصلاح سیستم مالی از جنبه نرم‌افزار حسابداری و خط‌مشی‌های مالی -  اصلاح سیستم حسابداری ناشی از اشتباهات و رخدادهای سنوات گذشته -  استقرار سیستم مالی و تبدیل سیستم‌های مالی سنتی به سیستم مالی نوین -  استخراج صورت‌های مالی سالانه شرکت -  استخراج گزارش‌های مورد نیاز جهت حل و فصل دعاوی موجود بین سهامداران و شرکا -  ارائه مشاوره در خصوص نحوه و جنبه‌های قانونی انعقاد قرارداد با اشخاص ثالث -  پیاده‌سازی سیستم انبار و هماهنگ‌سازی سیستم انبار و سیستم مالی  -  اعزام حسابدار برای انجام امور مالی و حسابداری جهت انجام پاره‌وقت امور حسابداری

ثبت شرکت و برند

ثبت شرکت و برند

 -  ثبت انواع شرکت و موسسه -  ثبت انواع تغییرات  -  ثبت برند و نام تجاری

آموزش

آموزش

 - برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی مالیاتی برای عزیزانی که قصد ورود به بازار کار و یافتن شغلی ایده‌آل را دارند و همچنین آن دسته از حسابداران و مدیران مالی که درپی ارتقا سطح دانش و موقعیت شغلی خود هستند می‌باشد. - در این دوره‌ها اطلاعات و تجربیاتی که حاصل از سال‌ها فعالیت اساتید در امور مالی و رسیدگی‌های مالیاتی می‌باشد بدون هیچ‌گونه کم و کاستی در اختیار دانشجویان گرامی قرار می‌گیرد، به بیان ساده‌تر شما قادر خواهید بود مسیر چندساله را در کنار ما تنها در یک ماه طی کنید.

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزارهای حسابداری

 -  فروش نرم‌افزارهای حسابداری به عنوان نماینده رسمی فروش  -  نصب، آموزش و استقرار نرم‌افزارهای حسابداری